Nynorsksenteret

Framsida | Nettressursar | Materiell | Fagtekstar | Forsking og utvikling | Om oss

Om senteret / Tilsette /

Tilsette ved Nynorsksenteret

Torgeir Dimmen – senterleiar

Telefon: 70 07 51 72
torgeir@nynorsksenteret.no

 

Janne Karin Støylen – høgskulelektor

Telefon: 976 09 477
janne.karin@nynorsksenteret.no

 

Hjalmar Eiksund – høgskulelektor (permisjon)

Telefon: 70 07 52 24
hjalmar@nynorsksenteret.no

 

Roger Ole Rangsæter – seniorkonsulent

Telefon:70 07 50 16
ror@hivolda.no

 

Arild Torvund Olsen – rådgjevar

Telefon: 70 07 52 31
arild@nynorsksenteret.no

 

Liv Kristin Bjørlykke Øvereng – rådgjevar

Telefon: 70 07 54 27
liv.kristin@nynorsksenteret.no

 

Marit Wadsten – høgskulelektor

Telefon: 70 07 50 44
marit@nynorsksenteret.no

 

Anne Marta Vinsrygg Vadstein – rådgjevar

Telefon: 70 07 51 36
anne.marta@nynorsksenteret.no

 

Heidi Fagna – kommunikasjonsrådgjevar

Telefon: 70 07 52 33
heidi@nynorsksenteret.no

 

Reidun Kydland – rådgjevar

Telefon: 70 07 53 48
reidun@nynorsksenteret.no

 

Ida Karin Aarflot Kornberg – rådgjevar

Telefon: 70 07 53 25
ida@nynorsksenteret.no

 
 

 

Oppdatert av  Arild Torvund Olsen 07.07.2017

Nynorsksenteret, Høgskulen i Volda, Postboks 500, 6101 Volda
E-post: post@nynorsksenteret.no | Telefon: 70 07 51 72 (leiaren) eller 70 07 50 00 (sentralbordet)